Esu Lina. Kas aš? Pirmiausia, esu nuostabaus berniuko mama. Tas mažas žmogutis atėjo į mano gyvenimą ir atidarė langus, kurių anksčiau nebuvau radusi – spalvotus stebuklų langus. Taip atėjo noras ir jausmas augti drauge su juo, džiaugtis, mokytis, atrasti ir suvokti. Ačiū tau, sūnau.
Taip pat esu žmogus, kuriam rūpi kokybė. Seniai turėjau viziją apie vietą, draugišką vaikų svajonėms. „Basa Pieva“ – tai erdvė, kurioje vaikai jaučiasi laimingi. Čia galima lakstyti, griūti, skanauti, kurti, verkti ir juoktis. Galima pūsti gimtadienio žvakutes, laižyti nuo pirštukų šokoladą ir šokti pagal muilo burbulų muziką.
Ir šia vieta mes norime pasidalinti su Jumis. Džiaukimės, kaip vaikai, visi kartu!

Vilma

Aš Vilma, esu ta stebuklinga fėja, kuriai mostelėjus burtų lazdele niekam nereikalingi daiktai atgyja naujam gyvenimui: kartono dėžė tampa mašina ar namu, o popierinė lėkštutė neregėto gražumo kauke. Pati esu dviejų vaikų mama, stebėdama juos tyliai pavydžiu jų beribės fantazijos ir susikurtų dalykų, nes mums suaugusiesiams jau nepavyksta taip visko matyti ☺ Dirbant su labai mažais vaikučiais supranti, kad net aiškiausiai nupasakotą užduotėlę jie interpretuoja savaip, o vaiko interpretacija kartais pranoksta ir savo pačios lūkesčius. Smagu su vaikais žiūrėti pro langą, žmonių minioje akimis ieškoti vaikučio mamos, liūdinčio po pirmojo išsiskyrimo... stebėti mašinas, jų dydžius, spalvas ir svarstyti ką ji galėtų vežti, o tada oho kas vyksta vaikų galvelėse... Smagu tiesiog būti su vaikais, leisti jiems būti savimi, leisti atsiskleisti ir kurti kartu su jais ☺