PENKTADIENIS 9:00 – 12:00

9:00 – 9:30 – ryto ratas. Pasisveikinimo dainelė, savaitgalio aptarimas. Trumpa pažinimo pamokėlė su vaizdine, sensorine, siužetine programa apie to meto šventes / sezoniškumus / įvykius.

9:30 – 10:00 – sensorinės terlionės.

Liesdami įvairias, taktilinius pojūčius formuojančias mases – smėlį, vandenį, putas, krakmolainį, vandens rutuliukus, plastilinus, molį ir pan.,  – pažindinamės su aplinka, pažįstame SAVE, mankštiname smegenėles, mokomės bendrauti, būname akimirkoje ir be galo DŽIAUGIAMĖS ja!

10:00 – 10:50 – meilė muzikai su Nadežda.

Tai smagiausias ir linksmiausias laikas, kai saulutę pasitinkame su dainele, žaidžiame pirštų žaidimus, mikliname juos grodami muzikos instrumentais, šokame ir  žaidžiame muzikinius žaidimus. Daug džiaugsmo, kai šiuo grožiu ir linksmybe galima dalintis su šalia esančia mama, jausti jos mylintį žvilgsnį, būti kartu. Vaikai, gaunantys daug tėvų dėmesio ir artumo geriau vystosi, auga tvirtesni, ramesni, pasitiki savimi, lengvai bendrauja ir yra kūrybingi.

Muzikinės veiklos, paremtos muzikos terapijos metodais, metu  „taip eilučių“ vyksta svarbūs ugdomieji procesai – yra lavinama vaiko

  • Fizinė raida: smulki ir stambi motorika, akių ir rankų judesių koordinacija, klausos, kalbiniai įgūdžiai;
  • Pažintinė raida: lavinamas dėmesys, atmintis, skatinamas aplinkos tyrinėjimas bei pažinimas;
  • Socialinė – emocinė raida: ugdomi socialiniais įgūdžiais, kūrybiškumas, pasitikėjimas savimi bei saviraiška.

Pirmaisiais gyvenimo metais vaikų ugdymas ypatingai efektyviai įtakoja jų raidą, nes būtent šiuo laikotarpiu formuojasi vaiko gebėjimų ir galimybių pagrindas, kuris lydės visą gyvenimą.

Nadežda Kiseliova – Žukovska nuo 2004 m. veda muzikos, nuo 2009 m. – muzikos terapijos užsiėmimus. “Jaučiu didelį įkvėpimą dirbdama šį darbą – muzikos terapija ar pati muzika, kaip priemonė, yra nuostabi  transformuojanti galia, padedanti siekti norimų pokyčių užsiėmimų dalyvių įvairiose gyvenimo srityse. Džiaugiuosi, myliu ir jaučiu dėkingumą už buvimą šiame kelyje”.

10:50 – 11:10 – užkandžiaujame prie bendro stalo, dalinamės maistu.

11:10 – 12:00 – gamtinėjame.

Į lauką ant Basos pievos stogo keliaujame visados, išskyrus labai žvarbius, vėjuotus ar baisiai lietingus rytus. Lauke pažindinamės su gamtos lobynais bei kuriame su jais.

 

aplinka

Pusdienio darželis vyksta kūrybingoje ir laisve alsuojančioje "Basa pieva" daržiuko aplinkoje. Pusdienio darželio lankytojai aplinka dalinasi, bet vieni kitiems netrukdo (atskiros erdvės) su nuolatiniais mini daržiuko lankytojais.

"Prasilenkdami" su mini daržiuko vaikais, pusdienukai geriau suvoks įprastinio darželio veiklą, rutiną bei ramiau lauks savojo išėjimo į nuolatinį "darbelį" ;)

Kiekvienos veiklos erdvė keičiasi, tad pusdienukai jausis laisvi išnaudoti visus "Basos pievos lobius.

Labai prasto oro atveju, vietoj gamtinėjimo renkamės Basos pievos laisvojo žaidimo erdvę, kurią paliekame ir į namučius saldaus miego iškeliaujame ne vėliau nei 12:00 h ;)

įkainiai

Pusdienio darželis vyksta 3 kartus / savaitę pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais.

Galite pasirinkti lankyti 1, 2 ar 3 pusdienius / savaitę.

ĮKAINIAI:

1 pusdienis / savaitę - 80 EUR / mėn. (4 kartai / mėn.)

2 pusdieniai / savaitę - 140 EUR / mėn. (8 kartai / mėn.)

3 pusdieniai / savaitę - 190 EUR / mėn. (12 kartų / mėn.)

Kartinis apsilankymas - 22 EUR.

Stojimo mokesčio - nėra. Ligų ir atostogų metu sąlygos derinamos individualiai.

 

papildoma ir kontaktinė informacija

  • Pusdienio darželis startuoja 2019 m. rugsėjo 16 d.
  • Grupes sudaro iki 7 vaikų su mamomis, tėčiais, seneliais, auklėmis ar kitais jį lydinčiais asmenimis.
  • Renkantis 1 ar 2 pusdienius per savaitę, lankomas dienas galima rotuoti. Būtina registracija savaitė prieš.
  • Dėl papildomos informacijos kreipkitės info@basapieva.lt arba į Juliją +370 675 16280.