PIRMADIENIS 9:00 – 12:00

9:00 – 9:30 – ryto ratas. Pasisveikinimo dainelė, savaitgalio aptarimas. Trumpa pažinimo pamokėlė su vaizdine, sensorine, siužetine programa apie to meto šventes / sezoniškumus / įvykius.

9:30 – 10:00 – užburianti dailė.

Dailė užburianti, dailė VISOKIA. Kiekvienąsyk išbandome įvairias piešimo technikas, su įvairiom priemonėm ir įvairiais būdais. Ugdome KŪRĖJUS, vystome pasitikėjimą savimi, pažindiname su menu ir aplinka.

10:00 – 10:20 – užkandžiaujame prie bendro stalo, dalinamės maistu.

10:20 – 11:10 – psichoterapija.

Su vaikų psichoterapeute Evelina Petrauskaite mamos diskutuoja apie didžiausias šio amžiaus užduotis, jų sprendimo būdus. Aptariami mamų klausimai.

Esminės susitikimų temos:

  1. Vaiko emocinė raida nuo 0 iki 3m.
  2. Pykčio priepuoliai – iš kur jie kyla ir kaip reaguoti.
  3. Adaptacija vaikų darželyje.
  4. Vaikų manipuliacijos.

Užsiėmimo metu vaikai dalyvauja sensorinėse veiklose –  barsto, pilsto, pažįsta įvairias tekstūras.

Sensorinė veikla vaikui padeda patirti kažką naujo, įdomaus,  nurimti, kai širdelėje audra ar neaiškumas, padeda išleisti pyktį iš rankyčių ar kojyčių.

Apie Eveliną:

Esu gydytoja vaikų ir paauglių psichiatrė psichoterapeutė. Daugiau nei 10 metų dirbu su vaikais bei šeimomis. Manau, kad kiekviena šeima yra unikali, todėl svarbu rasti individualius problemų sprendimo būdus. Esu dviejų vaikų mama. Būti mama, tai nuolatinis darbas, keliantis daug jausmų, reikalaujantis jėgų, energijos, kantrybės bei žinių. Susitikimų metu žinias pasistengsiu pateikti trumpai, aiškiai ir suprantamai, diskutuosime apie vaikų ir tėvų santykius, aptarsime iššūkius, kaip juos priimti ir įveikti.

11:10 – 12:00 – gamtinėjimas.

Į lauką ant Basos pievos stogo keliaujame visados, išskyrus labai žvarbius, vėjuotus ar baisiai lietingus rytus. Lauke pažindinamės su gamtos lobynais bei kuriame su jais.