Kviečiame mažuosius draugus ir jų tėvelius švęsti gimtadienius ar kitas šeimos šventes BASOJE PIEVOJE.

Jūsų laukia jauki, žaisminga ir kūrybinga BASA PIEVA.
Čia smagu ir gera bus visiems!

Šventės metu BASA PIEVA rezervuojama tik Jums ir Jūsų svečiams.

Žaidimų kambarys, virtuvėlė, tėvelių zona, mamytės kambarėlis, medinis pasakų namelis, kūrybinis kampelis, supynės ir daug daug smagių žaidimų.

Daugiau nuotraukų ČIA!

I-V gimtadieniai švenčiami 3 val. 80 € 
VI-VII gimtadieniai švenčiami 4 val. 130 €

Gimtadienio teatras

Vaikai tikrai turi svajonių šventę. Tai – gimtadienis! Ir jis turi būti nepamirštamas.
Spalvingas? TAIP! Smagus? TAIP! Su daug juoko? TAIP!
Su gimtadienio spektakliu? TIKRAI TAIP!🙂
Drauge žaisim, dainuosim, rungtyniausim žiūrėsim spektaklį, kurio aktoriais ir kūrėjais gali būti ir patys vaikai. Panirsime į spalvų pasaulį. Profesionalios lėlių teatro aktorės kviečia švęsti pasitelkiant teatro magiją, stebuklus ir istorijas, nukeliančias į fantazijų pasaulį. su spalvotais šešėliais arba kursime pirštukines lėlytes kurios dainuos pirštukų daineles . Atminčiai liks netik įspūdžiai, bet ir pačių pasigamintos lėlės.
Šventės programa skirta ne tik užimti vaikus pramogomis, bet ir skatinti jų kūrybiškumą, fantaziją, laisvę!
Mergaitės – švelnios, smalsios, o berniukai – pašėlę ir sunkiau sudominami? Tikrai taip!Tačiau darbo patirtis teatre mums leidžia rasti bendrą linksmą kalbą net su jaunisiais skeptikais. O kaip tėveliai? Mūsų organizuojama programa padovanos šypsenų ir jiems!
Taipogi siūlome ir kelis personažų variantus (nuotraukų albume išvysite ir mūsų indėniško stiliaus aprangą, kuri puikai tinka vasaros lauko šventėms, džiugina tiek berniukus, tiek mergaites).

Visko ir nenupasakosi dviem žodžiais, tačiau plačiau galite paskaityti ir pažiūrėti Gimtadienio Teatro puslapyje.

Šeimos erdvė

Šeimos erdvė“ – tai nauja ir svarbiausia mobili erdvė, kurioje siūloma profesionali edukacinė – kultūrinė programa visai šeimai. Ši erdvė gali būti sukuriama įvairiuose regionuose ir kiekvieną kartą skirtingose vietose (muziejuose, bibliotekose, ugdymo įstaigose, kavinukėse ir pan.). Įsipareigojame ieškoti kuo patrauklesnių ir įdomesnių erdvių bei sužavėti turininga ir meninška šeimos užimtumo programa. „Šeimos erdvėje“ organizuojamos veiklos šeimoms, auginančioms vaikus nuo 0 iki 6 metų. Mūsų siekis – būti netradicine erdve, kurioje šeima kartu ieškotų, domėtųsi, atrastų naujus potyrius.
Kuriant erdvę ypatingas dėmesys teikiamas tikslingam turiniui, atitinkančiam vaiko raidos etapus, taip pat erdvės patrauklumui bei saugumui ir šeimos poilsiui.
Kuriami renginiai/užsiėmimai/spektakliai turi gana aiškias vaiko amžiaus gaires, tačiau mes tikrai mielai priimsime vyrensius/jaunesnius brolius ir seses. Svarbiausia, kad šeima būtų kartu.