Mūsų pagrindinis tikslas, kad vaikai jaustųsi jaukiai ir laiką leistų prasmingai bei smagiai.

Organizuojame įvairius kūrybinius užsiėmimus vaikams, sportines veiklas, anglų pamokėles. Grįžtame į vaikystę su teatralizuotomis pasakomis ir žaidžiame pirštukų žaidimus, muzikuojame ir šokame.

Mes neapsiribojame aprašytomis veiklomis, esame atviri pasiūlymams ir bendradarbiavimui.

Lavinu vaiką

Sveiki! Aš – Julija. 2 vaikų mama, lavinuvaika.lt krautuvėlės įkūrėja. Ir man patinka žaisti 🙂 Kokybiškai, prasmingai, dažnai purvinai, pasineriant į veiklą pilna galva. Džiaugiuosi kiekviena žaidime praleista akimirka su savais ir jūsų vaikais. Su basiukais laimę auginame kas antrą penktadienį 😉

Plačiau apie kūrybines dirbtuves skaitykite ČIA.

Labas, joga!

„Aš + vaikai + joga = Labas, joga! JOGA VAIKAMS!

Čia mes darome tai, kas vaikams geriausiai sekasi – mėgaujamės akimirka. Mėgaujamės buvimu čia ir dabar. Nes vaikai nemoka kitaip.“

Sertifikuota kūdikių ir vaikų jogos draugė Milda, trečiadieniais apsilankanti Basoje Pievoje, kviečia pasinerti į nuostabų atsipalaidavimo, ramybės ir kitų emocijų pilną pasaulį.

Daugiau informacijos ir laimingų vaikučių veidų rasite Mildos Facebook puslapyje.

Dėdė Sportas

Ketvirtadieniais pas mus į svečius užsuka Dėdė Sportas, kitaip jį dar vadina Giedriumi. Profesionalus treneris ir kūno kultūros mokytojas, geba sukaustyti ir išlaikyti bet kurio nenustygstančio vietoje vaiko dėmesį. Treneris turi ilgamečio darbo patirtį su įvairaus amžiaus vaikais. Veda sportiškus gimtadienius, šeimų ir įmonių sporto šventes, edukacinius renginius darželiuose ir mokyklose apie netradicinius ugdymo metodus kūno kultūros pamokose.

Plačiau apie aktyvų laisvalaikį vaikučiams ir šeimoms skaitykite puslapyje vaikusportas.lt.