Cloud

12

img

Metų patirties

182

img

Vaikų apsilankė

6

img

Auklėtojos

4

img

Iš viso grupių

Basos Pievos

Tikslas

Atsižvelgiant į vaiko prigimtines galias, jo individualią patirtį, vadovaujantis raidos dėsningumais, padėti vaikui išsiugdyti savarankiškumo, sveikos gyvensenos, pozityvaus bendravimo su suaugusiaisiais ir vaikais, kūrybiškumo, aplinkos ir savo šalies pažinimo, mokėjimo mokytis pradmenis.

Susipažinkite su mūsų komanda

Akvilė ir Daiva

avatar
cloud
Daiva

Vadovė

Daiva – sūnaus Beno mama, basiukų draugė, auklėtoja, vadovė. Dažnai draugai, bičiuliai manęs klausia: ,,Kodėl apie tai taip ilgai svajojai ir pasirinkai būtent dabar šią sritį? Kodėl būtent darbas su vaikais? Juk tiek daug kantrybės reikia dirbant šį darbą!“Atsakau – Vaikai yra mūsų gyvenimo džiaugsmas ir laimė. Jų nuoširdumas, akių tyrumas, nemokėjimas meluoti, viską sakyti ką galvoja – atperka visus rūpesčius.Koks tas mano akimis tobulas darželis? Tobulų dalykų pasaulyje nebūna. Tobula – tai reiškia viskas idealu, nėra jokių trūkumų, pasiekta viršūnė. O mums  labai norisi bandyti kurti, ieškoti naujų idėjų, sprendimų ir, žinoma, neišvengti klaidų…Mano svajonių darželis, tai darželis, į kurį norisi ateiti ir nesinori išeiti. Jeigu jau mažyliui norisi verkti – tai tegul tai būna dėl to, kad nesinori išeiti namo. Tai vieta – kur laukiame kiekvieno vaiko, nes jis atsineša savo nuotaiką, savo džiaugsmą, rūpestėlįJ. Tai darželis – kur gera ne tik vaikams, bet ir auklėtojoms, kur stengiamės pamatyti pasaulį vaiko akimisJ o tėvai palikę savo vaikus gali užtikrintai ir ramiai jaustis. Mes labai stengiamės, kad kiekviena diena darželyje prasidėtų su šypsena 🙂

avatar
cloud
Akvilė

Auklėtoja

Akvilė –  labai mylinti savo darbą, kūrybiška asmenybė, analizuojanti vaikų ugdymo procesus, taikant meninį ugdymą, bei vertinanti kiekvieną vaiką. Noriu, kad darželis vaikams būtų vieta kur jie galėtų pildyti savo svajones ir leisti vaizduotei atsiskleisti. Todėl, kaip įmanydama stengiuosi kūrybiškai ir įkvepiančiai pažvelgti į darželio gyvenimą, o kiekvieną dieną pradėti nuo šilto apkabinimo. Juk svarbiausia geros emocijos ir gera savijauta. Tik čia visos spalvos įgauna naują atspalvį.