BASA PIEVA

Esu vaikystė ir pasakų herojai. Esu spalvotos pagalvėlės ir smagios dainelės. Esu istorijas sekantys žaisliukai ir karamele kvepiantys sapneliai. Noriu pasakyti, kad esu ir maža ir didelė. Maža, nes verčiu visai naują savo gyvenimo knygelės puslapį – mano sekamoje pasakoje atsirado nauji veikėjai, kurie atėjo ne vieni. Kartu su savimi atsinešė ir naujas idėjas, įdomias mintis ir didžiulius norus būti su manimi ir padėti man augti. Didelė esu, nes žinau ko noriu. Noriu niekada neužaugti. Noriu drauge su tavimi įgyvendinti pačias pačiausias tavo svajones, miegoti patį saldžiausią miegelį, valgyti pačią skaniausią košę ir norėti niekada nesiskirti....

LINA

Esu Lina. Kas aš? Pirmiausia, esu nuostabaus berniuko mama. Tas mažas žmogutis atėjo į mano gyvenimą ir atidarė langus, kurių anksčiau nebuvau radusi – spalvotus stebuklų langus. Taip atėjo noras ir jausmas augti drauge su juo, džiaugtis, mokytis, atrasti ir suvokti. Ačiū tau, sūnau.
Taip pat esu žmogus, kuriam rūpi kokybė. Seniai turėjau viziją apie vietą, draugišką vaikų svajonėms. „Basa Pieva“ – tai erdvė, kurioje vaikai jaučiasi laimingi. Čia galima lakstyti, griūti, skanauti, kurti, verkti ir juoktis. Galima pūsti gimtadienio žvakutes, laižyti nuo pirštukų šokoladą ir šokti pagal muilo burbulų muziką.
Ir šia vieta mes norime pasidalinti su Jumis. Džiaukimės, kaip vaikai, visi kartu!

Vilma

Aš Vilma, esu ta stebuklinga fėja, kuriai mostelėjus burtų lazdele niekam nereikalingi daiktai atgyja naujam gyvenimui: kartono dėžė tampa mašina ar namu, o popierinė lėkštutė neregėto gražumo kauke. Pati esu dviejų vaikų mama, stebėdama juos tyliai pavydžiu jų beribės fantazijos ir susikurtų dalykų, nes mums suaugusiesiams jau nepavyksta taip visko matyti ☺ Dirbant su labai mažais vaikučiais supranti, kad net aiškiausiai nupasakotą užduotėlę jie interpretuoja savaip, o vaiko interpretacija kartais pranoksta ir savo pačios lūkesčius. Smagu su vaikais žiūrėti pro langą, žmonių minioje akimis ieškoti vaikučio mamos, liūdinčio po pirmojo išsiskyrimo... stebėti mašinas, jų dydžius, spalvas ir svarstyti ką ji galėtų vežti, o tada oho kas vyksta vaikų galvelėse... Smagu tiesiog būti su vaikais, leisti jiems būti savimi, leisti atsiskleisti ir kurti kartu su jais ☺

DOMINYKA

Taip, aš vaiko siela suaugusio kūne. Mano vardas Dominyka ir gyvenu Jogos ritmu. Kasdien keliuosi jausdama rūpestį ir atsakomybę prieš save, žmones, ypatingai vaikus. Jie mūsų Žemės ateities kūrėjai, revoliucionieriai. Man svarbu ką ir kaip išreiškiu būdama su jais ir taip pat esu stipriai priklausoma nuo gamtos. Suvokdama, kad Basa pieva yra tik mažytis etapas jų gyvenime, tikiu, kad Mes prisidedame prie jų vystymosi ateityje, sąmoningumo ir požiūrio į mus supantį pasaulį. Padedama mažiesiems atrasti save improvizuojant ir stebint savo individualias emocijas, dienos tėkmėje, aš jaučiuosi laiminga.