Cloud

Šventėms

Img

Čia smagu ir gera bus visiems!

Jūsų laukia jauki, žaisminga ir kūrybinga BASA PIEVA.


Kviečiame mažuosius draugus ir jų tėvelius švęsti gimtadienius ar kitas šeimos šventes BASOJE PIEVOJE. Šventės metu BASA PIEVA rezervuojama tik Jums ir Jūsų svečiams. Žaidimų kambarys, virtuvėlė, tėvelių zona, mamytės kambarėlis, medinis pasakų namelis, kūrybinis kampelis, supynės ir daug daug smagių žaidimų. O taip pat, šiltuoju sezonu, jūsų laukia lauko žaidimo aikštelė ant HELIOS CITY STOGO!

Vaikai tikrai turi svajonių šventę. Tai – gimtadienis!

Gimtadienio teatras

Su gimtadienio spektakliu? TIKRAI TAIP!🙂
 Drauge žaisim, dainuosim, rungtyniausim žiūrėsim spektaklį, kurio aktoriais ir kūrėjais gali būti ir patys vaikai. Panirsime į spalvų pasaulį. Profesionalios lėlių teatro aktorės kviečia švęsti pasitelkiant teatro magiją, stebuklus ir istorijas, nukeliančias į fantazijų pasaulį. su spalvotais šešėliais arba kursime pirštukines lėlytes kurios dainuos pirštukų daineles. Atminčiai liks netik įspūdžiai, bet ir pačių pasigamintos lėlės. Šventės programa skirta ne tik užimti vaikus pramogomis, bet ir skatinti jų kūrybiškumą, fantaziją, laisvę!
Mergaitės – švelnios, smalsios, o berniukai – pašėlę ir sunkiau sudominami? Tikrai taip!Tačiau darbo patirtis teatre mums leidžia rasti bendrą linksmą kalbą net su jaunisiais skeptikais. Visko ir nenupasakosi dviem žodžiais, tačiau plačiau galite paskaityti ir pažiūrėti Gimtadienio Teatro puslapyje.

Nuo I – IV nuo 18 val. kaina 100 eur ( 3val.)

V nuo 17.30 kaina 100 eur  (3 val.)

VI – VII 2 val. šventė 130 eur

VI – VII 3 val. šventė 150 eur

VI – VII 4 val. šventė 170 eur

Jei norite erdvę rezervuoti ilgesniam laikui, – viską suderinsime 😉

Švenčių užimtumas

PATKPŠS
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

ALINA PHOTOGRAPHY

Kad akimirkos neužsimirštų 🙂 Pakvieskite į šventę fotografę , kad nepastebimai ir nepaprastai jaukiai šventės akimirkos nugultų Jūsų šeimos fotoalbumuose.  Kaip vyksta fotosesija? Plačiai besišypsant :)
„Jūs švenčiate gražiausias akimirkas, o aš būnu šalia ir džiaugiuosi kartu!
Mano tikslas – jūsų šiltos emocijos ir šypsena ne tik šventės dieną, bet ir gavus nuotraukas.“ 1,5 val. fotosesija, kuomet atiduodama nuo 40 sutvarkytų ir spaudai paruoštų nuotraukų:
*I-IV - 100 €

*V-VII - 130 € 
Fotosesijos laikas derinamas iš anksto. 


Spoon-to-the-moon

SPOON TO THE MOON

Rengiate šventę ir apie maistą neturite kada pagalvoti, trokštate skanių idėjų įgyvendinimo, svajojate apie teminį stalo papuošimą, norite, kad švente pasirūpintų kiti. Neįsivaizduojate vaišių stalo be gardaus naminio maisto, pagaminto su meile – SPOON TO THE MOON nuskraidins iki dangaus!

Kainos derinamos atskirai, atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius.