Cloud

Švęskite gimtadienius

Kviečiame mažuosius draugus ir jų tėvelius švęsti gimtadienius ar kitas šeimos šventes BASOJE PIEVOJE. Jūsų laukia jauki, žaisminga ir kūrybinga BASA PIEVA. Čia smagu ir gera bus visiems! Šventės metu BASA PIEVA rezervuojama tik Jums ir Jūsų svečiams. Žaidimų kambarys, virtuvėlė, tėvelių zona, mamytės kambarėlis, medinis pasakų namelis, kūrybinis kampelis, supynės ir daug daug smagių žaidimų. O taip pat, šiltuoju sezonu, jūsų laukia lauko žaidimo aikštelė ant HELIOS CITY STOGO! Daugiau erdvės nuotraukų rasite ČIA , o Gimtadienių šventimų akimirkas ČIA!

  •  I-IV        nuo 18.00 val. – 120 eur  ( 3val.)
  •  V           nuo 17.00 val. – 150 eur  (3 val.)
  •  VI – VII nuo 10.00 val. – 170 eur  (3 val.)
  •  VI – VII nuo 10.00 val. – 200 eur  (4 val.)

Jei norite erdvę rezervuoti ilgesniam laikui, – viską suderinsime.

ALINA PHOTOGRAPHY

Kad akimirkos neužsimirštų 🙂 Pakvieskite į šventę fotografę , kad nepastebimai ir nepaprastai jaukiai šventės akimirkos nugultų Jūsų šeimos fotoalbumuose.  Kaip vyksta fotosesija? Plačiai besišypsant :)
„Jūs švenčiate gražiausias akimirkas, o aš būnu šalia ir džiaugiuosi kartu!
Mano tikslas – jūsų šiltos emocijos ir šypsena ne tik šventės dieną, bet ir gavus nuotraukas.“ 1,5 val. fotosesija, kuomet atiduodama nuo 40 sutvarkytų ir spaudai paruoštų nuotraukų:
*I-IV - 100 €

*V-VII - 130 € 
Fotosesijos laikas derinamas iš anksto. 


Spoon-to-the-moon

SPOON TO THE MOON

Rengiate šventę ir apie maistą neturite kada pagalvoti, trokštate skanių idėjų įgyvendinimo, svajojate apie teminį stalo papuošimą, norite, kad švente pasirūpintų kiti. Neįsivaizduojate vaišių stalo be gardaus naminio maisto, pagaminto su meile – SPOON TO THE MOON nuskraidins iki dangaus!

Kainos derinamos atskirai, atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius.