Cloud

Programos Savanorių pr.

Img

Mūsų siūlomos programos

 • 1-2 Metų

  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img

  Mažieji

  Auklėtojos: Daiva, Akvilė

  Jūsų vaikas bus saugioje ir patogioje aplinkoje, skirtoje stimuliuoti ir linksminti jį visais vystymosi lygiais. Kūdikių programa yra lanksti ir prisitaikanti prie kiekvieno vaiko tvarkaraščio ir poreikių, o veikla pagrįsta vaikų pomėgiais. Rato metu vieni su kitais dainuojame daineles ir skaitome amžiui tinkamas knygas. Kai leis oras, eisime pasivaikščioti po kvartalą su triviečiais vežimėliais arba žaisime lauke mūsų dideliame žaidimų kieme.

  Dideliame, šviesiame žaidimų kambaryje yra spalvingi kilimėliai, pasakų zona ir įvairus amžiui tinkamų žaislų asortimentas. Mažesniems vaikams suteikiame aukštas kėdes ir loveles, o vyresniems – stalus ir loveles.

  Kūdikių zonos darbuotojai rūpinasi ne tik jūsų vaiko poreikiais. Jie skatina jūsų vaiko smalsumą ir norą mokytis:

  Dainos
  Muzika
  Istorijos
  Sensorinė veikla
  Rimai
  Statyba ir rūšiavimas
  Pirštų žaidimai
  Už žaidimo ribų

 • 2-4 Metų

  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img

  Smalsieji

  Auklėtojos: Daiva, Akvilė

  Jūsų mažasis vaikas yra susikoncentravęs mokymuisi, smalsiai kreipiasi į pasaulį ir siekia priklausymo jausmo. Mūsų vaikų programa skatina vaikus kurti bendruomenę aplinkoje, kuri palaiko mokymąsi kartu ir rūpinimąsi vieni kitais.

  Maži vaikai kartu valgo prie stalų ir mėgaujasi atviru žaidimų kambariu, kuriame yra nemokami žaidimai ir savaitės veikla, skatinanti tyrinėjimą ir mokymąsi. Vaikai kasdien žaidžia lauko žaidimų aikštelėje, o dienomis, kai oras nelepina, jie žais mūsų didelėje uždaroje sporto salėje. Vasarą į centrą pristatoma tokia patirtis kaip zoologijos sodas ir lėlių spektakliai.

  Vaiko diena susideda iš:

  Savarankiškas žaidimas
  Knygų skaitymas
  Apskritimo laikas
  Sutelktas mokymasis
  Dainuoja dainas
  Sensoriniai išgyvenimai
  Pirštų žaidimai
  Vaikščiojimas vežimėliu

 • 4-6 Metai

  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img

  Vyresni

  Auklėtojos: Akvilė, Daiva

  Jūsų vaikui yra įdomus mokymasis, smalsiai kreipiasi į pasaulį ir siekia priklausymo jausmo. Mūsų vaikų programa skatina vaikus kurti bendruomenę aplinkoje, kuri palaiko mokymąsi kartu ir rūpinimąsi vieni kitais.

  Vaikai kartu valgo prie stalų ir mėgaujasi atviru žaidimų kambariu, kuriame yra nemokami žaidimai ir savaitės veikla, skatinanti tyrinėjimą ir mokymąsi. Vaikai kasdien žaidžia lauko žaidimų aikštelėje, o dienomis, kai oras nelepina, jie žais mūsų didelėje uždaroje sporto salėje. Vasarą į centrą pristatoma tokia patirtis kaip zoologijos sodas ir lėlių spektakliai.

  Vaiko diena susideda iš:

  Savarankiškas žaidimas
  Knygų skaitymas
  Apskritimo laikas
  Sutelktas mokymasis
  Dainuoja dainas
  Sensoriniai išgyvenimai
  Pirštų žaidimai
  Vaikščiojimas vežimėliu

Muzika su Nadežda.

Muzikos pažinimas

Tai smagiausias ir linksmiausias laikas, kai saulutę pasitinkame su dainele, žaidžiame pirštų žaidimus, mikliname juos grodami muzikos instrumentais, šokame ir žaidžiame muzikinius žaidimus. Muzikinės veiklos, paremtos muzikos terapijos metodais, metu vyksta svarbūs ugdomieji procesai – yra lavinama vaiko

• Fizinė raida: smulki ir stambi motorika, akių ir rankų judesių koordinacija, klausos, kalbiniai įgūdžiai;
• Pažintinė raida: lavinamas dėmesys, atmintis, skatinamas aplinkos tyrinėjimas bei pažinimas;
• Socialinė – emocinė raida: ugdomi socialiniais įgūdžiais, kūrybiškumas, pasitikėjimas savimi bei saviraiška. Pirmaisiais gyvenimo metais vaikų ugdymas ypatingai efektyviai įtakoja jų raidą, nes būtent šiuo laikotarpiu formuojasi vaiko gebėjimų ir galimybių pagrindas, kuris lydės visą gyvenimą.

Nadežda Kiseliova – Žukovska nuo 2004 m. veda muzikos, nuo 2009 m. – muzikos terapijos užsiėmimus. “Jaučiu didelį įkvėpimą dirbdama šį darbą – muzikos terapija ar pati muzika, kaip priemonė, yra nuostabi transformuojanti galia, padedanti siekti norimų pokyčių užsiėmimų dalyvių įvairiose gyvenimo srityse. Džiaugiuosi, myliu ir jaučiu dėkingumą už buvimą šiame kelyje”. 


Sporto pažinimas

Vaikų sportas su „Dėde Sportu – Giedriumi“.

Treneris Giedrius - geba sukaustyti ir išlaikyti bet kurio nenustygstančio vietoje vaiko dėmesį. Giedrius turi ilgamečio darbo patirtį su įvairaus amžiaus vaikais. Veda grupines ir asmenines treniruotes vaikams, paaugliams ir šeimoms, dirba darželiuose ir mokyklose, veda sportiškus gimtadienius, šeimų, klasių ir kitų bendruomenių aktyvius renginius, veda vaikus į žygius ir dirba su vaikais stovyklose, dalinasi savo patirtimi su Lietuvos fizinio ugdymo mokytojų bendruomene. Su dėdė sportu draugaujame nuo 2017 m.