Cloud
img

Ieškote savo mažyliui darželio?

img

Kūrybinis ugdymas

Privatus vaikų darželis įsikūręs Helios prekybos centre, Vilniuje

Basos Pievos tikslas

BASA PIEVA – privatus darželis Vilniuje, suteiksiantis vaikams laivę būti savimi, nes tai leidžia nevaržomai džiaugtis vaikyste ir augti laimingiems! Atsižvelgiant į kiekvieno vaiko prigimtines galias, jo individualią patirtį, vadovaujantis raidos dėsningumais, mes padedame vaikui išsiugdyti savarankiškumo, sveikos gyvensenos, pozityvaus bendravimo su suaugusiaisiais ir vaikais, kūrybiškumo, aplinkos ir savo šalies pažinimo, mokėjimo mokytis pradmenis, vykdant įvairias patyrimines, sensorines veiklas. Basa pieva yra idealus pasirinkimas tėveliams, kuriems svarbu savo mažyliams suteikti kokybišką ir kūrybišką ugdymą bei gerą priežiūrą. Susitikime ir pakalbėkime apie tai, kas geriausia jūsų vaikui.

Privatūs vaikų darželiai

Basa Pieva

Emocijų pažinimas, atskleidimas ir jų išraiška yra didžiausias prioritetas visame ugdyme. Mūsų misija užtikrinti ikimokyklinio amžiaus vaikų -  kokybišką ugdymą, jį įgyvendinti su kvalifiikuotais, motyvuotais mokytojais, kartu sukuriant palankias sąlygas skleistis -autentiškoms ir individualioms vaiko savybėms. “Basos Pievos” darželyje vaikai įgys reikalingų kasdieniniam gyvenimui kompetencijų pagal savo amžių parengtose ugdymo programose, kurios pateikiamos tik remiantis naujausiomis ugdymo tendencijomis.

Mes
Siūlome

Pažinimas

Pasaulio pažinimas

Sportas

Aktyvūs sporto užsiemimai

Užsiėmimai

Kūrybiniai užsiėmimai

Ekskursijos

Suplanuotos išvykos

Mąstymas

Loginis mąstymo lavinimas

Aikštelė

Mūsų lauko žaidimo aikštelė yra ant stogo! Ji kupina įvairių ugdomųjų žaislų ir erdvių - galime ne tik žaisti, bet ir pažinti raides, skaičius taip pat susipažinti su sodininkystę.

Cloud

Edukacijas nuo mažo iki didelio

Kviečiame mažuosius nuotykių ieškotojus nuo 1.5 iki 6 metų amžiaus savo dienas praleisti prasmingai ir kūrybingai. Mūsų vaikų darželis – puikus pasirinkimas mažyliams nelankantiems darželio ir norintiems kiekvieną dieną paversti nepamirštamu vaikystės nuotykiu.

img

Energija. Jaudulys. Judėjimas. Šios savybės apibūdina mažylį, ir jos naudojamos šioje programoje siekiant sustiprinti teigiamą mokymosi patirtį.

Reikalinga išankstinė registracija

Užsiregistruoti

Mažieji 1-2Metų

img

Energija ir Judėjimas, šios savybės apibūdina vaiką, ir jos naudojamos šioje programoje siekiant sustiprinti teigiamą mokymosi patirtį.

Reikalinga išankstinė registracija

Užsiregistruoti

Smalsieji 2-4Metų

img

Vaikai gaus tradicinį gamtos mokslų, menų žnių ir bus stebimi socialiniu požiūriu atliekant nuolatinius vertinimus.

Reikalinga išankstinė registracija

Užsiregistruoti

Vyresni 4-6Metai

Kodėl rinktis mus

 1. Ugdymas

  Ugdyme dalyvauja trys mokytojai - tėvai, pedagogas ir aplinka. Visi trys segmentai yra tolygiai svarbūs.

 2. Požiūris

  Požiūris į vaiką kaip į savitą esybę su savais individualiais gyvenimiškais poreikiais.

 3. Laisvė

  Laisvė savarankiškai ir asmenybės bruožų atsiskleidimui dar ankstyvoje vaikystėje.

 4. Savarankiškumas

  Savarankiškumo svarba - savarankiškai veikdamas, vaikas susiduria su išorinio pasaulio tvarka ir tuo vadovaudamasis susikuria savo vidinę tvarką ir tuo pat metu, geba laikytis bendrų susitarimų ir grupėse.

 5. Pažinimas

  Emocijų pažinimas, atskleidimas ir jų išraiška  yra didžiausias prioritetas visame ugdyme.

 6. Potyriai

  Geriausias mokytojas. Ugdymas - patiriminis, kurį ne įsivaizduojame, o tiesiogiai patiriame t.y. eksperimetai, sensorika, loginės, meninės užduotys atliekamos per praktiką, patiriant viską tiesiogiai.

Norite sužinoti daugiau apie mus?

Daugiau informacijos

img

Manome, kad vaikai mokosi remdamiesi jau turimomis žiniomis – pirmiausia žaisdami. Mokytojai padeda vaikams mokytis sukurdami žaismingą aplinką, kurią galima tyrinėti per įdomią edukacinę veiklą.

 1. Vaiko atvaizdas

  Tuomet mokytojai gali formuoti ir remtis šiomis žiniomis, atrasdami tai, ką vaikai jau žino stebėdami, pokalbyje vienas su vienu, aiškindamiesi ir kviesdami tyrinėti juos supantį pasaulį.

 2. Teigiama disciplina

  Neigiamos bausmės ar kiti fiziniai bausmių metodai niekada negali būti naudojami kaip vaikų drausminimo priemonė.

 3. Aplinka yra svarbi

  Mėgstame dirbti ir žaisti patrauklioje aplinkoje, todėl mūsų pastatai yra švarūs, tvarkingi ir malonūs vaikams. Lauko aplinka didelė, su spalvingais ir įdomiais žaislais bei įvairia veikla.

img

 • Laisvė rinktis – žaisdamas vaikas praveria duris į pasaulį.

 • Meistriškumas – Esame įsipareigoję siekti aukščiausio lygio vaikų priežiūros, švietimo ir visko, ką darome, srityje. Labai svarbu yra profesionalus, novatoriškas, kūrybingas ir efektyvus švietimas.

 • Sąžiningumas – Esame įsipareigoję vykdyti savo misiją.

 • Pagarba – Esame įsipareigoję kurti tvirtus, sveikus santykius vieni su kitais, savo vaikais ir jų šeimomis bei bendruomene, bendraudami ir suprasdami mus supančias kultūras.

Didžiausią dėmesį skiriame kokybiškų auklėtojų įdarbinimui, siūlome konkurencingą atlygį, gerą mokinių drausmę ir palyginti mažas klases.

Daiva

Vadovė

Vaikai yra mūsų gyvenimo džiaugsmas ir laimė. Jų nuoširdumas, akių tyrumas, nemokėjimas meluoti, viską sakyti ką galvoja - atperka visus rūpesčius.Koks tas mano akimis tobulas darželis? Daugiau apie mane

avatar
Akvilė

Ikimokyklinio ugdymo vadovė, Mokytoja

Labai mylinti savo darbą, kūrybiška asmenybė, analizuojanti vaikų ugdymo procesus, taikant meninį ugdymą, bei vertinanti kiekvieną vaiką. Daugiau apie mane

avatar
Eglė

Mokytoja

avatar

 • img
  Silvija K.

  „Per Basa pieva darželį, mano sūnus buvo toks susižavėjęs, kad jis grįžta namo ir pasakoja, kokias technikas naudojo kiekvienas vaikas darželyje. Tai buvo džiaugsmas ir mokymosi patirtis mums visiems“.

 • img
  Rima S.

  „Mano dukra lankė 3 iki mokyklinio ugdymo įstaigas, kurios visos buvo geros, tačiau „BASA PIEVA“ jas visas pranoko. Jos mokytoja Akvilė yra puiki, mano dukra puikiai auga ir kasdien mokosi vis daugiau“.

 • img
  Raminta O.

  „Basa pieva pakeitė vaiko požiūrį į darželį, dabar su noru ir šypsena keliaujame kiekvieną dieną“.

Mus maitina MB "Skanus ir sveikas maitinimas". 

Sveikas maitinimas vaikams

Valgydami sveiką maistą, patys vaikai mokosi apie sveiką maisto pasirinkimą.

Vaisiai

Daržovės

Grūdai